audit vašich reklam

Zkontroluji, zda děláte reklamy správně

Já a můj tým specialistů koukneme na vaše reklamní účty a zhodnotíme, zda je možné je dělat lépe. To vše v podobě auditu zdarma. 

Za moji kariéru výkonnostního marketéra jsem se již setkal s řadou auditů, a to z obou stran. Spoustu klientů jsem auditoval já, pár klientů pak zase mé účty. Dost často jsem se setkal s neobjektivními audity, kdy se člověk pouze snaží za každou cenu najít cokoli a naslibovat klientovi hory doly, aby jej získal pod svou správu.Takhle my audity rozhodně neděláme. 

Při auditování jsme zcela objektivní a snažíme se zdůraznit pouze body, které mají reálný vliv na výkon klienta. Vážím si práci každého specialisty ať už freelance či agenturního. Vím co vše stojí za namyšlení kampaní a pravidelné optimalizaci. 

Pokud u klienta vidíme, že je vše nastaveno správně, rozhodně nepraktikujeme výše uvedený postup. Klientovi tedy nenaslibujeme, že jeho výkon bude tisícenásobný a vše budeme dělat jinak. Naším cílem není klienta získat pod naši správu za každou cenu, ale pouze v případě, kdy jsme opravdu přesvědčeni, že mu pomůžeme a spolupráce bude dlouhodobá. 

Jak audit probíhá?

Stačí vyplnit formulář níže a do zprávy napsat “Audit”. Následně vám zašlu ID Business manageru a e-mail, na který nám nasdílíte vaše reklamní účty (stačí v režimu výkonu). Do 24 hodin vám zašleme zprávu s výsledkem auditu.

Kontaktní formulář

Pojďme se spojit!

Po zadání vašich kontaktních údajů se vám co nevidět ozvu.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.